نوشته های تازه

متخصصان مرکز

سوپرویژن دکتر قدرتی

دوره سوپرویژن کیس محوردکترقدرتی

طبق دسته بندی دوره های تخصصی مرکز مشاوره فرح بخش، دسته چهارم مربوط به دوره های سوپرویژن تخصصی برای مشاوران و وراندرمانگران کارورز و  مبتدی میباشد که بعد از گذارندن دوره های تحصیلی(حداقل دارای مدرک کارشناسی ارشد) و دوره های تخصصی تربیت مشاور و رواندرمانگر  وارد مرحله مشاوره ورواندرمانی با کیس واقعی شده اند ولی بدلیل نداشتن تجربه کافی در این امر می خواهند زیر نظر سوپروایز متخصص باشند و درکنار ایشان این مرحله اولیه را با کسب تجربه مفید طی کنند.

در این دوره ها که از نظر کیفیت فراتر از سطح آموزشی کشور برگزار میشود وباحضور تعداد اعضای ۱۲-۱۸ نفر و طبق فرمت واقعی دوره های سوپروِیژن می باشد  جلسات این دوره فقط به انجام مشاوره واقعی توسط سوپروایزر(استاد دوره) و شرکت کنندگان دوره و تحلیل روند مشاوره اعضای شرکت کننده در دوره با کیس واقعی و دادن بازخورد های حرفه ای توسط سوپروایزر اختصاص می یابد و آموزش تئوریک نخواهیم داشت و فقط انجام مشاور و تحلیل کارخواهد بود(این دسته از دوره ها فقط در مرکز مشاوره فرح بخش با این فرمت واقعی برگزار می گردد).

دوره سوپرویژن کیس محور(مشاوره ورواندرمانی کودک ونوجوان):

این دوره را با بالاترین سطح کیفی حضور دکتر سیما قدرتی (متخصص مشاوره و رواندرمانی کودک-نوجوان و عضو هیئت علمی دانشگاه) به مدت ۵۰ ساعت در ۱۲ جلسه و با حضور کیس واقعی و طبق فرمت واقعی سوپروِن که بالاتر توضیح داده شد انجام خواهد شد.

هزینه این دوره با تخفیف وِیژه مرکز ۱/۴۰۰/۰۰۰ تومان می باشد که در قسط پراخت می شود.

جلسه اول این دوره اواسط تیرماه ۹۸ خواهد بود

جهت ثبت نام میتوانید از طریق همین صفحه اقدام فرمایید ودر صورت نیاز با شماره های دپارتمان آموزش مرکز مشاوره فرح بخش تماس بگیرید. ۰۹۰۱۶۴۲۰۰۹۰-۰۲۱۴۴۰۵۶۳۳۵ 

دوره سوپرویژن کیس محور

  • هزینه کل دوره به مبلغ ۱۴۰۰۰۰۰ تومان

    مبلغ ثبت نام اولیه به مبلغ ۱۰۰۰۰۰ تومان می باشد و مابقی هزینه های دوره در مرکز مشاوره دریافت خواهد گردید
  • قیمت: ۱۰۰,۰۰۰ تومان
    متقاضیان گرامی؛ مبلغ ۱۰۰ هزار تومان را جهت ثبت نام اولیه از طریق درگاه پرداخت آنلاین واریز می فرمایید. مابقی در جلسه اول در مرکز دریافت میباشد. (امکان پرداخت اقساطی هزینه هم وجود دارد)

 

بازگشت به صفحه اصلی سایت

مشاهده دوره ها و کارگاه های مرکزمشاوره فرح بخش

تهران، ضلع شمالی مترو صادقیه، خیابان ولیعصر، کوچه هفتم، پلاک ۲، ساختمان آریا، طبقه اول، واحد۳

nextpay_trust_logo

کلیه حقوق این سایت متعلق به
مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره فرح بخش
می باشد